Local is the new global.

Posledních 10 let vzkvétající globalismus (maso dovážíme z Argentiny, krmivo z Brazílie, jogurty z Francie, máme nadnárodní finanční systém) naráží na své limity a nikdo už více z globalizace není nadšený jako dříve. Avšak díky technologiím (internet, 3D tisk, genetika, blockchain) si většinu věcí už můžeme vyrábět a distribuovat lokálně. Ale není to jenom o technologiích, je to hlavně o lidech! Lokální ekonomika je cestou k udržitelné a prosperující budoucnosti i když svět zůstane stále globální - propojený.

Digitálnym řešením pro lokální podniky se věnujeme již více jak 7 let (rezervační systém StůlHned, pokladní systém Storyous, online platforma LocaHeroes) a na základě mnoha interviews a feedbacku od našich zákazníků, jsme dospěli až k tomuhle konceptu.

Patrik Charous CEO & Product

“Mám více než 10 let zkušeností v oblasti digitálních řešení - cez různé pozice (vývojář, projektový manažer, produktový manažer, ředitel), firmy, projekty. Posledních 6 let jse primárně věnuji produktovému managementu, startupům a hlavně doméně lokálních podniků. Rozběhli jsme první rezervační systém v ČR (ale byli jsme moc pomalý:), později jsem působil jako Head of Product pro Storyous.com (pokladní systemém pro restaurace) a poslední 3 roky se primárně věnuji platformě pro lokální podniky Colocals (dříve LocaHeroes).
Kromě startupů a exponenciálních technologií miluji hory, snowboard, elektronickú hudbu a také mě někdy můžete potkat na pokerovém turnaji.”


Fabian Maume Growth

“Mám několikaleté zkušenosti v oblasti marketingu, ale i v oblasti IT, což mi umožňuje vytvářet jedinečné automatizované nástroje a strategie v oblasti marketingu. Působil jsem jako Head of Growth pro Flatio a pomáhal jsem s růstem několika startupů jako Satismeter, Velocity Protocol, atd.
Původem jsem z Francie, takže miluji dobré víno a jídlo. Ale Českou republiku jsem si zamiloval popri mých studiích. ”


Jakub Chládek Development

Quidam vocibus eum ne, erat consectetuer voluptatibus ut nam. Eu usu vidit tractatos, vero tractatos ius an, in mel diceret persecuti. Quidam vocibus eum ne, erat consectetuer voluptatibus ut nam. Eu usu vidit tractatos, vero tractatos ius an, in mel diceret persecuti. Quidam vocibus eum ne, erat consectetuer voluptatibus ut nam. Eu usu vidit tractatos, vero tractatos ius an, in mel diceret persecuti. Quidam vocibus eum ne, erat consectetuer voluptatibus utnam Eu usu vidit tractatos, vero tractatos ius an, in mel diceret persecuti. Quidam vocibus eum ne, erat consectetuer voluptatibus ut nam. Eu usu vidit tractatos, vero tractatos ius an, in mel diceret persecuti.